אחד הדברים החשובים ביותר עבור אנשים בעלי מגבלה פיסית הוא חופש התנועה, כאשר אין צורך ותלות בגורמים חיצוניים אשר ייסעו בהגעה ממקום למקום.
עם חלוף השנים, וההתפתחות הטכנולוגית האדירה בשילוב עם שינוי מעמד הנכה ובהכרה בזכויותיו השוות לכל, התאימו אביזרי עזר לנכים רבים אשר מסייעים בהתנהלות היומיות של האדם הנכה.

תחום בו הטכנולוגיה פרצה קדימה הוא אבזור לרכב לנכים.
בתחום זה קיימות מערכות לרכב לנכים רבות, אשר מסייעות ומקנות נהיגה בטוחה ונוחה מהיעד ובחזרה בצורה עצמאית ובטוחה.
מערכות לרכב לנכים אלו מותאמות בצורה אישית למגבלות ויכולותיו של המשתמש, כך שכמעט כל אדם בעל נכות פיזית המבקש לנהוג – יוכל לעשות זאת.
קיימות מערכות לרכב לנכים לאנשים שסובלים מיכולות מוגבלות של נהיגה עם הידיים, לאלה שהרגל השמאלית אינה מתפקדת, או לאלה שרגליהם הימנית אינה מסייעת להם בנהיגה.

גם נהגים נמוכי קומה שאינם מגיעים לדוושת הגז והבלם יוכלו ליהנות מנהיגה בעזרת הגבהת דוושות.
תחום מערכות אבזור רכב לנכים פורץ קדימה ומתקדם בצורה מהירה ומשגשגת.

כיום נכים אשר מעוניינים לטוס לחוץ לארץ כבר אינם צריכים לחשוש מדרך התניידותם במדינת היעד. 

מערכות אבזור רכב לנכים, שמיועדים לנסיעה לחו"ל,  בנויה כך שבמדינת היעד ניתן להתקינן ללא כל קושי וידע טכני מוקדם. הדבר מקנה עבור הנכים חופש תנועה מלא לטוס וליהנות מביקור במדינות זרות.

יתרון נוסף שיש כיום למערכות לרכב לנכים הוא שהמערכות מתאימות לרוב סוגי הרכבים, כך שהאדם שזקוק להן אינו מוגבל מבחינת סוג הרכב שמבקש לרכוש או לשכור.
אבזור לרכב לנכים בעל פונקציות קיפול והסתרה. כלומר אדם ללא מגבלה פיסית אשר מבקש לנהוג ברכב בו מותקנות מערכות לרכב לנכים יכול לעשות זאת ללא כל קושי ולהחזיר את המצב לקדמותו בקלות ובמהירות עבור האדם הנכה המבקש לנהוג אחריו.

אנו ב" פרילינג נהיגה וניידות" דואגים לספק לכם את אביזרי העזר לנכים  הטובים ביותר בהתאמה מקצועית ופרטנית.

אנשי הצוות שלנו מומחים בעלי ניסיון רב ישמחו לעמוד לשירותכם לכל שאלה וייעוץ.

כשמדובר על חופש התנועה, רק "פרילינג נהיגה וניידות".