אביזרים קבועים

המוצרים הם פרי פיתוח החברה, הם ניתנים להרכבה על רוב סוגי הרכבים והם עומדים בסטנדרטים גבוהים של בטיחות, נוחות ואיכות ומאושרים על ידי מכון התקנים ובפיקוח משרד התחבורה.

מנגנון יד שמאל קבוע

מנגנון יד שמאל נועד לאפשר למוגבלים בגפיהם התחתונות נהיגה נוחה ובטוחה. הוא מותקן מתחת להגה ומספק שליטה מלאה על דוושת הגז והבלם בעזרת יד שמאל. המנגנון קל לתפעול ואינו תופס מקום רב בחלל הרכב. עיצובו מותאם לצרכים הייחודים של הנהג. מנגנון יד שמאל עשוי מחומרים איכותים ועמידים ומבוסס על הנדסת אנוש חכמה ומתקדמת. – מאפשר שליטה על פונקציות שונות – איתות, צופר, עמם אורות, מגבים.

מנגנון יד ימין קבוע

מנגנון יד ימין נועד לאפשר למוגבלים בגפיהם התחתונות לנהוג באופן עצמאי. הוא מותקן מימין לרגל הנהג או מתחת להגה ומספק שליטה מלאה על דוושות הגז והבלם בעזרת יד ימין. המנגנון פרי פיתוח של חברת פרילינג, קל לתפעול ואינו תופס מקום רב בחלל הרכב. – מאפשר שליטה על פונקציות שונות – איתות, צופר, עמם אורות, מגבים.

תפוח הגה נשלף

התפוח נשלף מורכב ישירות על גבי ההגה, ומעניק שליטה לאוחזים בהגה. תפוח זה מתאים לבעלי מוגבלויות שיד אחת שלהם מגובלת, כך שלא יכולים לסובב את ההגה בקלות.

תפוח פונקציות להגה

תפוח פונקציות הינו מערכת קבועה על גבי ההגה, המעניקה שליטה מלאה על: * צופר * איתותים * אורות * מגבים תפוח הפונקציות הוא אלחוטי ומבוסס על מערכת אלקטרונית מתקדמת , המקשרת בין התפוח לרכב עצמו, שפותחה בחברת פרילינג. התפוח נועד למוגבלים בגפיהם עליונות ולאנשים שאין באפשרותם לעזוב את ההגה. הוא מאפשר שליטה מלאה בכל הפונקציות החשובות לנהיגה בטוחה ועצמאית, וכל זאת בלחיצת כפתור.

מאיץ גז לרגל שמאל קבוע

מאיץ לרגל שמאל הוא מתקן קבוע המעניק שליטה מלאה על האצת הרכב. הוא נועד לאנשים המוגבלים ברגלם הימנית. המנגנון בנוי כך שלא יפריע לנהגים ללא מוגבליות לנהוג כרגיל. הוא נוח לשימוש וקל לתפעול.

הצלבת מאיצי גז

הצלבת מאיצים נועדה לנהגים בעלי מוגבלות לנהיגה ברגל שמאל ואשר רגלם הימנית מושטת קדימה. הצלבת מאיצים מבוססת על פירוק דוושת המאיץ המקורית והעברתה אל משמאל לדוושת הבלם. התקנת הצלבת מאיצים אפשרית ברכבים בהם דוושת המאיץ מופעלת אלקטרונית , למען נהגים ללא מגבלה, מותקנת מערכת האצה לרגל ימין. בשעת נהיגה ברגל שמאל, מאוחסנת המערכת כלפי מעלה. בשעת נהיגה ברגל ימין, המערכת יורדת מאחסנתה ועימה מחסום המכסה את דוושת המאיץ השמאלית.

הגבהת דוושות

אנשים נמוכי קומה נתקלים בבעיה שאינם מגיעים עם הרגליים אל הדוושות. במקרים אלה מבצעים הגבהה של דוושת הגז ושל דוושת הבלם, שהן למעשה תוספת הארכה של הדוושות לכיוון הנהג. הגבהת הדוושות מתבצעת בהתאמה אישית לנכה. אנו מתקינים דוושות מוגבהות מתפרקות, כדי לאפשר לנהג רגיל לנהוג בנוחות.